درباره بانک گل

درباره بانک گل

به عقیده بسیاری از صاحب نظران ، یکی از مهمترین عوامل در توسعه نیافتگی بنگاه های اقتصادی عدم وجود اطلاعات روز و شبکه های اطلاع رسانی مفید می باشد که به جرأت می توان گفت صنف گل و گیاه کشور عزیزمان ایران از بدو تولد تا کنون چنین منبع اطلاع رسانی را در اختیار نداشته و متأسفانه در عصری که عصر اطلاعات و فناوری می باشد فقدان چنین منابعی به لحاظ اطلاع رسانی به خصوص در مورد قیمت گل و گیاه از یک شبکه ی خاص بیش از پیش احساس می شود . لذا وجود سایت بانک گل این امکان را می دهد تا در راستای خدمت به شما هموطنان عزیز راه اطلاع رسانی را هموار نموده و موجبات ترقی و پیشرفت تولید کنندگان و همچنین فروشندگان را هموارتر نماید.

 

بازار گل

بانک گل با قدمتی 28 ساله در زمینه فروش گلهای شاخه ای و فروش محصولات شرکتهای بزرگ ایرانی در بازارگل امام رضا (ع) هم اکنون یکی از بهترین عرضه کنندگان رزهلندی ، آنتوریوم ، انواع ارکیده ، آلسترومریا در تمامی رنگها می باشد.

بانک گل در اپ استور ها

سایت بانک گل اولین وب سایت بهره مند از تکنولوژی ریسپانسیو در صنف گل و گیاه ، قابل نمایش در انواع اسمارت فون ها: تلفن همراه و تبلت ها

نمایندگی فروش محصولات شما دربازار

بانک گل هم اکنون با چهار فروشگاه فعال در بازارگل امام رضا افتخار همکاری با شرکت ها و گلخانه های برتر کشور را دارد.

خبرنامه

جهت دریافت لیست قیمت انواع گل به صورت رایگان با وارد کردن آدرس ایمیل خود در خبرنامه بانک گل ثبت نام کرده و از این امکان ارزشمند بهره مند شوید.